A+ A A-

P1260983XI. ročník hokejbalového turnaja o putovný pohár starostky obce Skalité - 2017

V obci Skalité sa 10. septembra konal prestížny hokejbalový turnaj o „Putovný pohár starostky obce Skalité 2017“. Turnaj má svoju dlhoročnú tradíciu a veľa tímov sa naň rado vracia. Je to taktiež skvelá príprava pred začiatkom novej sezóny Kysuckej hokejbalovej ligy.

1. ročníka sa zúčastnili štyri mužstvá: HBC Slovan Skalité, Skalité Wolfs, HBK Podzávoz a DCA Stars Dubnica. Turnaj mal svoju kvalitu čo sa prejavilo aj v samotných zápasoch. Diváci mali možnosť sledovať ofenzívne ladený hokejbal s množstvom gólov, ku ktorému patrili aj napínavé a herne vyrovnané zápasy, osobné súboje a vysoké nasadenie hráčov až do konca.

Najlepším brankárom turnaja sa stal Daniel Kupka – Wolfs Skalité. Cenu najlepšieho hráča získal Milan Vozár z Dubnice nad Váhom a najlepším strelcom sa stal Róbert Drábik - Slovan Skalité. Ocenení bol taktiež rozhodca, ktorý dohliadal na hladký priebeh turnaja. Príjemným oživením turnaja bol zápas juniorov, v ktorom nad domácimi hráčmi zvíťazili hokejbalisti z HBK Čadečka. Poďakovanie patrí starostke obce Skalité Andrei Šimurdovej, a celému organizačnému tímu, ktorý sa podieľal na uskutočnení hokejbalového turnaja.

Výsledky:
HBC Slovan Skalité – HBC Podzávoz 5:1,

DCA Stars Dubnica – Skalité Wolfs 11:0,

HBC Slovan Skalité – Skalité Wolfs 11:1,

HBC Podzávoz – DCA Stars Dubnica 2:6,

Skalité Wolfs – HBC Podzávoz 1:7,

HBC Slovan Skalité – DCA Stars Dubnica 3:2

Tabuľka:

P. Mužstvo Z V R P Skóre Body

1. HBC Slovan Skalité 3 3 0 0 19:4 6

2. DCA Stars Dubnica 3 2 0 1 19:5 4

3. HBC Podzávoz 3 1 0 2 10:12 2

4. Skalité Wolfs 3 0 0 3 29:2 0

Fotogaléria z turnaja: TU

Hlavní partneri

zahrapartnersdarmaautoskola martausmarian hlavactrapperlevel upkysucka izbapavol olesnanikberndorf123 mobilurpinerpro educou halierikakia nadaciadruckermoda z drevars auto

Partneri

moj nabytokkia cadcatbcvanessarevital woodmaisb10npbmobilmarketplotymatrixmasiarstvofskfirma martausherny bazarkuchynske studioibvkubacleanexfoxroofakvaristikapajerpegassantomaxmightytkca cargopngkckucotespramdmsystemenzoannasyrarnadrmaxfankofresh itpaluchhafkaelkarovderpolluxredosbistrohockeyfarsetstreet medianovatechstepscykloprofitnessstolarstvoekmabuspavlikbabadtodakorybahamasalciernesvrcinovecskalitecaskarabeusmasazne studioxepapdomzmborinafenixtradiciemitkavrbaprivarovaeopravatoleohudobninybmokhidden

Mediálni partneri

mycbradolskysportvinmk

PODPORTE NÁS - 2% Z DANE

          logo2