A+ A A-

Panthers cup 2022 - Finančný dar pre Timka - 6000 eur

DSC 0443 19.ty ročník bol ozaj prelomový! Rodinke odovzdáme  6000€, Opäť sa stretli výborní ľudia, ktorí chceli zmysluplne stráviť čas a podporiť dobrú myšlienku. Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí nám pomohli naplniť tento cieľ a ktorí už dlho stoja pri nás. Bez vás by to nešlo!

S úctou a rešpektom vám všetkým ďakujeme!

Váš tím Pantherscupu...

 

Panthers cup 2023 - Finančný dar pre Elišku - 7300 eur

DSC 0443 20.ty ročník bol ozaj prelomový! Rodinke odovzdáme  neuveriteľných 7300€, hralo viac ako 200 športovcov, vyčapovalo sa 1000 pív, atmosféra bola skvelá a výkony úžasné. Čo viac sme si ako organizátori mohli priať? Opäť sa stretli výborní ľudia, ktorí chceli zmysluplne stráviť čas a podporiť dobrú myšlienku. Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí nám pomohli naplniť tento cieľ a ktorí už dlho stoja pri nás. Bez vás by to nešlo!

S úctou a rešpektom vám všetkým ďakujeme!

Váš tím Pantherscupu...

 

Panthers cup 2022- Finančný dar na Ukrajinu pre Ilonku 500eur

sek4100Panthers cup 2022 je síce až v auguste, ale my sme sa už teraz rozhodli podporiť a svojím spôsobom pomôcť jednému dievčatku. Ilonka má 12 rokov a žije na Ukrajine v bombardovanom meste Charkov. Dievčatko potrebovalo životne dôležitú operáciu aneuryzmy, na ktorú rodina zháňala všemožne finančné prostriedky. Peňažný dar sme odovzdali jej veľmi milej a obetavej babičke Majke, ktorá peniaze odovzdala rodine.  

Nakoniec všetko dobre dopadlo. Ilonka je po úspešnej operácií a my sme veľmi radi, že aspoň troškou sme pomohli tým najbezbrannejším - “deťom”.

Ďakujeme všetkým našim sponzorom, priateľom a ľuďom, ktorí nás každoročne podporujú. Veríme, že sa opäť stretneme 13.8.2022 na benefično-športovom turnaji Panthers cup 2022 vo Svrčinovci. 

Športu zdar:-)

Hlavní partneri

zahrapartnersdarmaautoskola martausmarian hlavactrapperlevel upkysucka izbapavol olesnanikberndorf123 mobilurpinerpro educou halierikakia nadaciadruckermoda z drevars auto

Partneri

moj nabytokkia cadcatbcvanessarevital woodmaisb10npbmobilmarketplotymatrixmasiarstvofskfirma martausherny bazarkuchynske studioibvkubacleanexfoxroofakvaristikapajerpegassantomaxmightytkca cargopngkckucotespramdmsystemenzoannasyrarnadrmaxfankofresh itpaluchhafkaelkarovderpolluxredosbistrohockeyfarsetstreet medianovatechstepscykloprofitnessstolarstvoekmabuspavlikbabadtodakorybahamasalciernesvrcinovecskalitecaskarabeusmasazne studioxepapdomzmborinafenixtradiciemitkavrbaprivarovaeopravatoleohudobninybmokhidden

Mediálni partneri

mycbradolskysportvinmk

PODPORTE NÁS - 2% Z DANE

          logo2