A+ A A-

Rozpis zápasov Panthers Cup Hokejbal 2022

nove logo pantherscupPanthers Cup 2022 Rozpis - Hokejbal

19. ročník Panthers cupu bude na Hokejbalovom ihrisku vo Svrčinovci. Sobota 13.8.2022.  GPS 49.480422, 18.795771 MAPA .

Hrací systém: 7 mužstiev. Skupina A a Skupina B. V skupine hrá každý s každým. O poradí rozhoduje tabuľka. Priamo do semifinále postupuje Víťaz skupiny. Druhé a tretie miesto do kríža o postup do semifinále. V prípade rovnosti bodov sa posudzuje v poradí (vzájomný zápas, rozdiel skóre, počet vstrelených gólov) 

Hrá sa 4+1

Video z Losovania TU

Rozpis TU

Vysledky online na www.sportvin.sk/

Čítať ďalej

TOMBOLA PANTHERS CUP 2022

Tombolapanthers

Tento rok rekordných 45 cien. Ako každý rok aj dnes sme pripravili pekne ceny do tomboly. Tombolový lístok bude stáť 1 euro , losovať v tombole budeme 13.8.2022 po ukončení hokejbalového turnaja.

Ďakujeme všetkým sponzorom.

Zoznam všetkých cien TU

LÍSTKY DO TOMBOLY SI MOŽETE ZAKÚPIŤ PRI STÁNKU S OBČERSTVENÍM!!!

Panthers cup 2022- Stolný futbal

 kalcetovy turnaj 400x270 kopie

Milí športoví nadšenci ,nielen hokejbalu a futbalu, ale tento ročník po štvrtý krát aj turnaj v Stolnom futbale.  Začiatok turnaja o 14:00.  

Prihlásiť sa môžete na turnaji. Prihláška bude visieť na nástenke vedľa rozpisov. Je obmedzený počet teamov - 16. Hrá sa vo dvojiciach, vyraďovacím spôsobom.

On-line Prihláška

Tešíme sa na zaujímavé zápasy

 

 

123kasinnopartners groupmightyseverka5 vanessaTCB Trunkline LogoCARGOplotyonlinematrixakvaristikalogo cbmediahudobninycadcaoklekarenhernybazarkuco2masomarketmartauslogo cleanex cleanexfarserpegaspajermojnabytoksantopovabauexitradegastradolskysystemsklogo freshIT 02mabussportvinkysuckenovinykysuckyvecerniksvrcinovecskalitecadcadarmakc slovakiakiamax naradienovatechpro fitnessurpiner4steel logojazz cafe logors auto logotodako logopavlik jozef logofabrika na chute logorokystav logofanko logokrcma u bzuca logoelka logogold logohalierik logocholeva logokuba sunrise logobukov logomobilmarket logoraiffesen logohlavac logoanna logokajanek logoautoprofitredoszahrabmmont logo

PODPORTE NÁS - 2% Z DANE

          logo2