A+ A A-

TOMBOLA PANTHERS CUP 2023

Tombolapanthers

Tento rok rekordných 52 cien. Ako každý rok aj dnes sme pripravili pekne ceny do tomboly. Tombolový lístok bude stáť 1 euro , losovať v tombole budeme 12.8.2023po ukončení hokejbalového turnaja.

Ďakujeme všetkým sponzorom.

Zoznam všetkých cien TU

LÍSTKY DO TOMBOLY SI MOŽETE ZAKÚPIŤ PRI STÁNKU S OBČERSTVENÍM!!!

Panthers cup 2023- Stolný futbal

 kalcetovy turnaj 400x270 kopie

Milí športoví nadšenci ,nielen hokejbalu a futbalu, ale tento ročník po štvrtý krát aj turnaj v Stolnom futbale.  Začiatok turnaja o 14:00.  

Prihlásiť sa môžete na turnaji. Prihláška bude visieť na nástenke vedľa rozpisov. Je obmedzený počet teamov - 16. Hrá sa vo dvojiciach, vyraďovacím spôsobom.

On-line Prihláška

Tešíme sa na zaujímavé zápasy

 

 

Rozpis zápasov Panthers Cup Hokejbal 2023

nove logo pantherscupPanthers Cup 2023 Rozpis - Hokejbal

20. ročník Panthers cupu bude na Hokejbalovom ihrisku vo Svrčinovci. Sobota 12.8.2023.  GPS 49.480422, 18.795771 MAPA .

Hrací systém: 6 mužstiev. Skupina A a Skupina B. V skupine hrá každý s každým. O poradí rozhoduje tabuľka. Priamo do semifinále postupuje Víťaz skupiny. Druhé a tretie miesto do kríža o postup do semifinále. V prípade rovnosti bodov sa posudzuje v poradí (vzájomný zápas, rozdiel skóre, počet vstrelených gólov) 

Hrá sa 4+1

Rozpis TU

Výsledky online na www.sportvin.sk/

Parkovacia plocha pri štadióne bude do 10.00 uzavretá. Parkovať sa bude dať pri obecnom úrade alebo pri Základnej škole.

Mapka TU

Čítať ďalej

Hlavní partneri

zahrapartnersdarmaautoskola martausmarian hlavactrapperlevel upkysucka izbapavol olesnanikberndorf123 mobilurpinerpro educou halierikakia nadaciadruckermoda z drevars auto

Partneri

moj nabytokkia cadcatbcvanessarevital woodmaisb10npbmobilmarketplotymatrixmasiarstvofskfirma martausherny bazarkuchynske studioibvkubacleanexfoxroofakvaristikapajerpegassantomaxmightytkca cargopngkckucotespramdmsystemenzoannasyrarnadrmaxfankofresh itpaluchhafkaelkarovderpolluxredosbistrohockeyfarsetstreet medianovatechstepscykloprofitnessstolarstvoekmabuspavlikbabadtodakorybahamasalciernesvrcinovecskalitecaskarabeusmasazne studioxepapdomzmborinafenixtradiciemitkavrbaprivarovaeopravatoleohudobninybmokhidden

Mediálni partneri

mycbradolskysportvinmk

PODPORTE NÁS - 2% Z DANE

          logo2