A+ A A-

11. ročník hokejbalového turnaja o pohár Starostky obce Skalité 2017

P1260983XI. ročník hokejbalového turnaja o putovný pohár starostky obce Skalité - 2017

V obci Skalité sa 10. septembra konal prestížny hokejbalový turnaj o „Putovný pohár starostky obce Skalité 2017“. Turnaj má svoju dlhoročnú tradíciu a veľa tímov sa naň rado vracia. Je to taktiež skvelá príprava pred začiatkom novej sezóny Kysuckej hokejbalovej ligy.

Čítať ďalej

10. ročník hokejbalového turnaja o pohár Starostky obce Skalité 2016

skaliteDňa 04. 09. 2016 sa na hokejbalovom ihrisku v Skalitom konal 10. ročník hokejbalového turnaja o putovný pohár obce Skalité. Hráči turnaj vnímajú ako skvelú prípravu pred novým ročníkom Kysuckej hokejbalovej ligy. Turnaj má svoju kvalitu a obľúbenosť u hráčov, ktorí chcú zavŕšiť svoju letnú prípravu práve na Skalitom. Hernú kvalitu zvyšovali aj mnohí extraligoví hráči, ktorí sa na turnaji objavili.

Čítať ďalej

7. ročník hokejbalového turnaja o pohár Starostky obce Skalité 2013

Už tradične sa v septembri 28. 09. 2013 skrížili hokejky na hokejbalovom ihrisku v Skalitom. Tento rok sa na 7. ročník hokejbalového turnaja o „Putovný pohár starostky obce Skalité“ predstavili tieto mužstvá: HBC Panthers Skalité, Dream Team, Staré Páky, HBK FYŠ. Turnaj mal v slnečnom počasí opäť vynikajúcu úroveň: napínavé zápasy, pekne góly, vysoké nasadenie hráčov až do konca.

Pri záverečnom udeľovaní cien sa starostka obce Skalité PaedDr. Andrea Šimurdová poďakovala všetkým hokejbalistom za predvedené výkony a bojovnosť.

Čítať ďalej

6. ročník hokejbalového turnaja o pohár Starostky obce Skalité 2012

Už tradične sa druhú septembrovú nedeľu 09. 09. 2012 skrížili hokejky na hokejbalovom ihrisku v Skalitom. Tento rok sa na 6. ročníku hokejbalového turnaja o „Putovný pohár starostky obce Skalité“ predstavili tieto mužstvá: HBC Panthers Skalité, Dream Team, Staré Páky, HBK Raková.

Turnaj mal v slnečnom počasí opäť vynikajúcu úroveň: napínavé zápasy, pekne góly, vysoké nasadenie hráčov až do konca. Pri záverečnom udeľovaní cien sa starostka obce Skalité PaedDr. Andrea Šimurdová poďakovala všetkým hokejbalistom za predvedené výkony a bojovnosť. Veríme, že ďalší ročník hokejbalového turnaja bude ešte lepší a úspešnejší.

Čítať ďalej

5. ročník hokejbalového turnaja o pohár Starostky obce Skalité 2011

Tento rok sa na 5. ročníku hokejbalového turnaja o Putovný pohár Starostu obce Skalité predstavili 4. mužstvá:
HBC Panthers Skalité, Dream Team, Caribic Okružná, HBK Raková. Turnaj mal vynikajúcu úroveň: napínavé zápasy, pekne góly, vysoké nasadenie hráčov až do konca. Samozrejme nechýbali zaujímavé súťaže a tombola pre divákov. Pri záverečnom udeľovaní cien sa starostka obce Skalité PaedDr. Andrea Šimurdová poďakovala všetkým hokejbalistom za predvedené výkony. Veríme, že ďalší ročník hokejbalového turnaja bude pre naše mužstvo úspešnejším.

Čítať ďalej

Hlavní partneri

zahrapartnersdarmaautoskola martausmarian hlavactrapperlevel upkysucka izbapavol olesnanikberndorf123 mobilurpinerpro educou halierikakia nadaciadruckermoda z drevars auto

Partneri

moj nabytokkia cadcatbcvanessarevital woodmaisb10npbmobilmarketplotymatrixmasiarstvofskfirma martausherny bazarkuchynske studioibvkubacleanexfoxroofakvaristikapajerpegassantomaxmightytkca cargopngkckucotespramdmsystemenzoannasyrarnadrmaxfankofresh itpaluchhafkaelkarovderpolluxredosbistrohockeyfarsetstreet medianovatechstepscykloprofitnessstolarstvoekmabuspavlikbabadtodakorybahamasalciernesvrcinovecskalitecaskarabeusmasazne studioxepapdomzmborinafenixtradiciemitkavrbaprivarovaeopravatoleohudobninybmokhidden

Mediálni partneri

mycbradolskysportvinmk

PODPORTE NÁS - 2% Z DANE

          logo2