A+ A A-

Panthers cup 2022

PANTHERS CUP

 13.8. 2022 sa po ročnej prestávke opäť stretneme v športovom areáli vo Svrčinovci na už 19.tom ročníku športovo - benefičnej akcie PANTHERS CUP.  Príďte pozrieť, podporiť dobrú vec i v týchto zložitých časoch. Tešíme sa na Vás!

 

Panthers cup 2021

let panthers cup2019

 14.8. 2021 sa po ročnej prestávke opäť stretneme v športovom areáli vo Svrčinovci na už 18.tom ročníku športovo - benefičnej akcie PANTHERS CUP.  Tento rok Panthers cup podporí Adamka a Denisa. Príďte pozrieť, podporiť dobrú vec i v týchto zložitých časoch. Tešíme sa na Vás!

Vzhľadom na situáciu bude umožnený vstup do areálu na akciu len plne zaočkovaným alebo tým, ktorí budú mať negatívny PCR test alebo potvrdenie o prekonaní Covid 180dni!!!

4. ročník Panthers cup Materských škôl 2019

panthers materskeskoly2019

4. ročník Panthers cup Materských škôl 2019

27.9.2019 štvrtý ročník zápolenia malých pantherov z materských škôl z Čieneho- Vyšný koniec, Čierne- Ústredie a Svrčinovca

od 10:00 v Športovom areáli na Svrčinovci.

 

 

 

 

123kasinnopartners groupmightyseverka5 vanessaTCB Trunkline LogoCARGOplotyonlinematrixakvaristikalogo cbmediahudobninycadcaoklekarenhernybazarkuco2masomarketmartauslogo cleanex cleanexfarserpegaspajermojnabytoksantopovabauexitradegastradolskysystemsklogo freshIT 02mabussportvinkysuckenovinykysuckyvecerniksvrcinovecskalitecadcadarmakc slovakiakiamax naradienovatechpro fitnessurpiner4steel logojazz cafe logors auto logotodako logopavlik jozef logofabrika na chute logorokystav logofanko logokrcma u bzuca logoelka logogold logohalierik logocholeva logokuba sunrise logobukov logomobilmarket logoraiffesen logohlavac logoanna logokajanek logoautoprofitredoszahrabmmont logo

PODPORTE NÁS - 2% Z DANE

          logo2