A+ A A-

skaliteDňa 04. 09. 2016 sa na hokejbalovom ihrisku v Skalitom konal 10. ročník hokejbalového turnaja o putovný pohár obce Skalité. Hráči turnaj vnímajú ako skvelú prípravu pred novým ročníkom Kysuckej hokejbalovej ligy. Turnaj má svoju kvalitu a obľúbenosť u hráčov, ktorí chcú zavŕšiť svoju letnú prípravu práve na Skalitom. Hernú kvalitu zvyšovali aj mnohí extraligoví hráči, ktorí sa na turnaji objavili.


Na 10. ročníku sa predstavili mužstva HBC Skalité, DCA Stars Dubnica, Dream Team Svrčinovec, Staré Páky a nováčikovskú premiéru si odkrútilo mužstvo z Čierneho. Diváci mali po prvýkrát možnosť vidieť oku lahodiace derby zápasy medzi mužstvami Skalitého, Čierneho a Svrčinovca. Od začiatku turnaja prebiehal ofenzívne ladený hokejbal, padlo 63 gólov. K zápasom patrili napínavé herné situácie, osobné súboje, ale aj vysoké nasadenie hráčov až do konca.

Víťazom 10. ročníka sa stali domáci hokejbalisti Skalitého bez straty čo i len jedného bodu. Striebro putovalo do Dubnice a bronz si vybojovali minuloroční víťazi Dream Team Svrčinovec. Mužstva boli ohodnotené aj finančnou čiastkou. Najlepším brankárom sa stal Daniel Kupka zo Svrčinovca. Cenu najlepšieho strelca získal Milan Vozár z Dubnice a najužitočnejším hráčom turnaja sa stal domáci hokejbalista Ľubomír Gerát. Svoj miesto na turnaji mali aj naši juniori, ktorí zvíťazili v zápase proti rovesníkom z Čierneho 7:6 po samostatných nájazdoch. Na zápasy dohliadal rozhodca Milan Kováčik. Turnaj bol sprevádzaný hudbou a pre divákov bola pripravená tombola so zaujímavými cenami.

Poďakovanie patrí starostke obce Skalité Andrei Šimurdovej a aj organizačnému tímu, ktorý sa podieľal na uskutočnení 10. ročníka hokejbalového turnaja.

Tím Zápas Skóre Body
HBC Skalité 4 20:4 8
DCA Stars Dubnica 4 24:8 6
Dream Team Svrčinovec 4 9:7 4
Staré Páky 4 5:23 2
HBK Čierne 4 5:21 0

Fotogaléria z turnaja: TU
Video z turnaja: TU
Viac informacií: TU

Hlavní partneri

zahrapartnersdarmaautoskola martausmarian hlavactrapperlevel upkysucka izbapavol olesnanikberndorf123 mobilurpinerpro educou halierikakia nadaciadruckermoda z drevars auto

Partneri

moj nabytokkia cadcatbcvanessarevital woodmaisb10npbmobilmarketplotymatrixmasiarstvofskfirma martausherny bazarkuchynske studioibvkubacleanexfoxroofakvaristikapajerpegassantomaxmightytkca cargopngkckucotespramdmsystemenzoannasyrarnadrmaxfankofresh itpaluchhafkaelkarovderpolluxredosbistrohockeyfarsetstreet medianovatechstepscykloprofitnessstolarstvoekmabuspavlikbabadtodakorybahamasalciernesvrcinovecskalitecaskarabeusmasazne studioxepapdomzmborinafenixtradiciemitkavrbaprivarovaeopravatoleohudobninybmokhidden

Mediálni partneri

mycbradolskysportvinmk

PODPORTE NÁS - 2% Z DANE

          logo2