A+ A A-

Panthers cup 2022- Finančný dar na Ukrajinu pre Ilonku 500eur

sek4100Panthers cup 2022 je síce až v auguste, ale my sme sa už teraz rozhodli podporiť a svojím spôsobom pomôcť jednému dievčatku. Ilonka má 12 rokov a žije na Ukrajine v bombardovanom meste Charkov. Dievčatko potrebovalo životne dôležitú operáciu aneuryzmy, na ktorú rodina zháňala všemožne finančné prostriedky. Peňažný dar sme odovzdali jej veľmi milej a obetavej babičke Majke, ktorá peniaze odovzdala rodine.  

Nakoniec všetko dobre dopadlo. Ilonka je po úspešnej operácií a my sme veľmi radi, že aspoň troškou sme pomohli tým najbezbrannejším - “deťom”.

Ďakujeme všetkým našim sponzorom, priateľom a ľuďom, ktorí nás každoročne podporujú. Veríme, že sa opäť stretneme 13.8.2022 na benefično-športovom turnaji Panthers cup 2022 vo Svrčinovci. 

Športu zdar:-)

Panthers cup 2021- Finančný dar pre Adama a Denisa- 10 100 eur

sek4100Ďakujeme všetkým naším sponzorom, priateľom a ľuďom, ktorí sa zúčastnili a prišli nás podporiť aj tento rok na benefično-športový turnaj Panthers cup 2021 vo Svrčinovci. Turnaj sa konal po ročnej vynútenej prestávke a musel prebehnúť za prísnych COVID opatrení, ktoré Vám však nezabránili v tom aby ste nám pomohli vyzbierať rekordnú sumu 10 100 eur pre dvoch chlapcov Adamka a Deniska. Pre Adamka za rok 2020 4100eur a pre Deniska za ročník 2021 6000eur, ktorý bojujú s nepriaznivým osudom. Finančné prostriedky budú použité na rehabilitačnú liečbu.

Ďakujeme

Panthers cup 2019 - Finančný dar pre Klárku- 3120 eur

DSC 0443Ďakujeme všetkým sponzorom a ľuďom čo na Panthers cupe 2019 vo Svrčinovci boli na turnaji a pomohli nám vyzbierať rekordnú sumu 3 120 eur pre malú Klárku, ktorá bojuje so zákernou chorobou, finančné prostriedky budú použité na rehabilitačnú liečbu.

Ďakujeme

123kasinnopartners groupmightyseverka5 vanessaTCB Trunkline LogoCARGOplotyonlinematrixakvaristikalogo cbmediahudobninycadcaoklekarenhernybazarkuco2masomarketmartauslogo cleanex cleanexfarserpegaspajermojnabytoksantopovabauexitradegastradolskysystemsklogo freshIT 02mabussportvinkysuckenovinykysuckyvecerniksvrcinovecskalitecadcadarmakc slovakiakiamax naradienovatechpro fitnessurpiner4steel logojazz cafe logors auto logotodako logopavlik jozef logofabrika na chute logorokystav logofanko logokrcma u bzuca logoelka logogold logohalierik logocholeva logokuba sunrise logobukov logomobilmarket logoraiffesen logohlavac logoanna logokajanek logoautoprofitredoszahrabmmont logo

PODPORTE NÁS - 2% Z DANE

          logo2