A+ A A-

HBC Skalité 2. miesto na turnaji o pohár Kysuckej hokejbalovej únie – Memoriál Stanislava Jurgu 2016

O pohár Kysuckej hokejbalovej únie – Memoriál Stanislava Jurgu 2016 má svojich víťazov. Po minulom treťom mieste sa Hbc Čadca Podzávoz po prvýkrát vo svojej histórií prebojoval do finále, aby čelil mladosti a dravosti zo Skalitého.

Vo finále sa stretli víťazi základných skupín. Ak by si niekto myslel, že bolo Skalité prekvapením, nie je to celkom tak. Talentovaní hráči, ktorým vekový priemer zvyšoval Stano Drábik v obrane, sa po ihrisku pohybovali ako sršne. Výborní vpredu aj vzadu prekonali nejednu obranu. Do svojich skúsenejších protihráčov šli bez rešpektu, na čo doplatil nejeden favorit. 

Čítať ďalej

HBC Skalité víťazom primátorského turnaja v Bytči 2015!

08. augusta 2015 sa konal 3. ročník hokejbalového turnaja o pohár primátora mesta Bytča, kde nechýbali ani hokejbalisti Skalitého. Turnaj pozostával z ôsmich mužstiev rozdelených do dvoch skupín.  Pod názvom HBK Fyš Skalité sme v extrémnych horúčavách odštartovali turnaj v skupine A víťazstvom 6:0 nad hokejbalovým mužstvom HBK Hrabové. V druhom zápase nás čakalo jedno z domácich mužstiev Démoni Bytča. Hralo sa pred skvelou kulisou a fanúšikovia hnali domácich hráčov k dobrému výkonu. Nešťastie v koncovke nás stáli tri body, „Démonom“ sme podľahli 2:3. Rozhodujúci zápas o postup zo skupiny sme odohrali proti hokejbalovému celku Tigri Dlhé Pole. Nerozhodný stav 1:1 svietil do konca základnej hracej doby a nasledovali samostatné nájazdy v ktorých uspeli naši hráči a zaslúžene postúpili do Semifinále hokejbalového turnaja.


Čítať ďalej

VIII. ročník hokejbalového turnaja o putovný pohár starostky obce Skalité!

Obec Skalité 
Vás srdečne pozýva na: VIII. ročník hokejbalového turnaja o "Putovný pohár Starostky obce Skalité"

Na 8. ročníku hokejbalového turnaja o pohár starostky obce Skalité sa predstaví špička Kysuckého hokejbalu. Okrem domáceho mužstva HBC Panthers Skalité, ktorý je aktuálny vicemajster KHL 2014/2015. Nebude chýbať ani úradujúci majster Kysuckej hokejbalovej ligy 2014/2015 Dream Team – Svrčinovec. Pozvanie prijal aj 5 násobný majster Kysuckej hokejbalovej ligy Okružná Čadca, ako aj víťaz zimnej ligy Kysuckej hokejbalovej únie  2015 HBK Raková. Fanúšikovia hokejbalu sa môžu tešiť, pretože na turnaji nebudú chýbať ani hokejbalisti DCA STARS Dubnica nad Váhom - aktuálny víťaz Panthers cupu 2015! 

Informácie o turnaji:

Termín a miesto :
12. 09. 2015 (sobota), hokejbalové ihrisko v Skalitom

Počet tímov: 5

Rozhodcovia: arbitri SHbÚ (SVK)

Pravidlá: hokejbalové pravidlá SHbÚ, plávajúca modrá, loptička: hokejbalová (oranžová)

Štartovné: 5€ (hráč)

V cene: občerstvenie

Ocenenia: putovný pohár, pohár za 1. 2. 3. miesto + finančná odmena, najlepší hráč, strelec, brankár

Čítať ďalej

123kasinnopartners groupmightyseverka5 vanessaTCB Trunkline LogoCARGOplotyonlinematrixakvaristikalogo cbmediahudobninycadcaoklekarenhernybazarkuco2masomarketmartauslogo cleanex cleanexfarserpegaspajermojnabytoksantopovabauexitradegastradolskysystemsklogo freshIT 02mabussportvinkysuckenovinykysuckyvecerniksvrcinovecskalitecadcadarmakc slovakiakiamax naradienovatechpro fitnessurpiner4steel logojazz cafe logors auto logotodako logopavlik jozef logofabrika na chute logorokystav logofanko logokrcma u bzuca logoelka logogold logohalierik logocholeva logokuba sunrise logobukov logomobilmarket logoraiffesen logohlavac logoanna logokajanek logoautoprofitredoszahrabmmont logo

PODPORTE NÁS - 2% Z DANE

          logo2