• Slider 7
  • juniory
  • Slider 8
A+ A A-

V Sobotu 31.03.2012 sa odohralo 6.Kolo Juniorskej Kysuckej Hokejbalovej Ligy (JKHL 2011/2012)

HBC Panthers Skalité 10:0 St. Dominics Raková (4:0 - 2:0 - 4:0)

Góly/Asistencie: P.Grochal 3x (P.Firek, Ľ.Gerát), Ľ.Gerát 3x (P.Grochal, P.Firek, M.Tomica), R.Kopera (T.Firek), J.Vasiľ (P.Firek), T.Firek (J.Vasiľ), L.Potočár

Brankár: Jakub Grochal 8/0 úspešnosť 100%, 7 SO, 210 min. bez inkasovaného gólu!

Tréner: Vladimír Gerát

Dnešný nákup bol pre Saint Dominics Rakovú ťažký!

Sen za titulom časť siedma. Po ďalšom týždni sme sa opäť stretli na hokejbalovom ihrisku v Čadci aby sme odohrali  6.kolo Juniorskej Kysuckej hokejbalovej ligy.  Naši  hokejbalisti  zo Skalitého nastúpili proti tímu Saint Dominics Raková. Uragán v prvej tretine zápasu rozhodol o víťazstve Skalitého.

Prvú tretinu začali hráči Panthers Skalité aktívne, netrvalo dlho a zásluhou Ľubomíra Geráta sme viedli 1:0. Skalité nedovolilo súperovi žiadaný kontakt s loptičkou a po skvelej prihrávke sa do úniku dostal Patrik Grochal a bolo zvýšené na 2:0. Skvelá pozičná hra našich chalanov a Ľubomír Gerát zvyšuje na 3:0. Zo strany Skalitého mala hrá náboj a žiarila s nich neobmedzená energia.  Pred koncom prvej tretiny upravil na 4:0 svojím prvým gólom v tomto ročníku Róbert Kopera.

Druhá tretina priniesla gól Lukáša Potočára a Patrika Grochala a na svetelnej tabuly  svietil stav 6:0 až do konca druhej tretiny.

Do tretej tretiny sme vykročili ešte z väčším zápalom a s rýchlejším tempom hry ako v tej prvej. Ubehlo len pár sekúnd a Juraj Vasiľ zvýšil na 7:0. Hrá Dominics Raková bola veľmi zle zorganizovaná a mnoho krát hráči nevedeli kde majú stáť, čo využili hráči Skalitého a Patrik Grochal  zvýšil na 8:0 a čím zaznamenal svoj druhý Hat –trick v tejto sezóne. Tlak zverencov Vladimíra Geráta sa stupňoval. A po skvelej práci v bránkovisku zvýšil už na 9:0 Tomáš Firek. Desiaty a posledný gól v tretej tretine zaznamenal Ľubomír Gerát, ktorým si pripísal svoj  Hat- Trick.

Saint Dominics nenadviazal na svoje dobré výkony v lige a zaslúžene prehral rozdielom triedy 10:0.

Do pozornosti opäť dávame skvelý výkon Jakuba  Grochal, ktorý si drží čistý štít už 210 minút !!! a zaznamenal svoje siedme čisté konto v rade!

-Patrik Grochal-

Plusy dnešného zápasu:

• Skvelá útočná hrá.

• Disciplína.

• Siedmi zápas dotiahnutý bez inkasovaného gólu a siedme čisté konto v rade pre Jakuba Grochala.

Mínusy dnešného zápasu:

• Dnes nás môžu mrzieť len nevyužité naše gólové šance

Vyjadrenie hráčov po zápase:

Jakub Grochal  (brankár HBC Panthers Skalité )

Ďakujem všetkým našim hráčom, ktorý mi pomohli vychytať moje siedme čisté konto v rade a že už 210 minút náš tím nedostal gól. Ale čo je hlavné že si do tabuľky prepisujeme tri body.

Patrik Grochal  ( útočník HBC Panthers Skalité )

Tri body sú doma ... Tím podal skvelý výkon, opäť sme ukázali našu silu, ktorá spočívala v obrane a aj našej útočnej hre. Som rád že za stavu, keď už bolo rozhodnuté neprestal naši hráči hrať a dotiahli sme tento  zápas do víťazného konca.

Ostatné výsledky 6.Kola JKHL:

Krásno Sparrows 7:0  Hbk Skalité Wolfs
Góly: Ševčík T.2x (Ševčík M.), Podolák 2x (Krkoška, Miko), Vaňovec( Podolák), Krkoška, Mahut
HBK Raková 2:0 HBK Turzovka
Góly: Kyzek( Hajduk), Kurej ( Jašurek)
Krásno Sparrows 2:0 Svrčinovec Eagles
Góly: Mahút, Ševčík (Mahút)
Svrčinovec Eagles 5:0 HBK Muflóni
Góly: Hadida, Ďurkáč 2x. Jurišta 2x ( Hadida)