A+ A A-

Už tradične sa v septembri 28. 09. 2013 skrížili hokejky na hokejbalovom ihrisku v Skalitom. Tento rok sa na 7. ročník hokejbalového turnaja o „Putovný pohár starostky obce Skalité“ predstavili tieto mužstvá: HBC Panthers Skalité, Dream Team, Staré Páky, HBK FYŠ. Turnaj mal v slnečnom počasí opäť vynikajúcu úroveň: napínavé zápasy, pekne góly, vysoké nasadenie hráčov až do konca.

Pri záverečnom udeľovaní cien sa starostka obce Skalité PaedDr. Andrea Šimurdová poďakovala všetkým hokejbalistom za predvedené výkony a bojovnosť.

VÝSLEDKY:

1. zápas: HBC Panthers Skalité 6:0 Staré Páky

2. zápas: HBK FYŠ 4:3 Dream Team

3. zápas: HBC Panthers Skalité 1:5. HBK FYŠ


4. zápas: Dream Team 5:0 Staré Páky


5. zápas: HBK FYŠ 6:0 Staré Páky


6. zápas: Dream Team 3:3 HBC Panthers Skalité


Konečné poradie:

1. HBK FYŠ
2. Dream Team
3. HBC Panthers Skalité
4. Staré Páky


Individuálné ocenenia: 

Najlepším hráč: Satina (HBK FYŠ)
Najlepším strelcom: Patrik Grochal (HBC Panthers Skalité)
Najlepší brankár: Pavol Kula (Dream Team)

123kasinnopartners groupmightyseverka5 vanessaTCB Trunkline LogoCARGOplotyonlinematrixakvaristikalogo cbmediahudobninycadcaoklekarenhernybazarkuco2masomarketmartauslogo cleanex cleanexfarserpegaspajermojnabytoksantopovabauexitradegastradolskysystemsklogo freshIT 02mabussportvinkysuckenovinykysuckyvecerniksvrcinovecskalitecadcadarmakc slovakiakiamax naradienovatechpro fitnessurpiner4steel logojazz cafe logors auto logotodako logopavlik jozef logofabrika na chute logorokystav logofanko logokrcma u bzuca logoelka logogold logohalierik logocholeva logokuba sunrise logobukov logomobilmarket logoraiffesen logohlavac logoanna logokajanek logoautoprofitredoszahra

PODPORTE NÁS - 2% Z DANE

          logo2