A+ A A-

dakujeme250011.8. 2018 sa v športovom areáli vo Svrčinovci konal 15. ročník športovo - benefičnej akcie pod názvom Pantherscup. Počas celého dňa sa v areáli súťažilo v rôznych športových disciplínach. 

Diváci mali možnosť sledovať futbalové, či hokejbalové zápasy,turnaj neregistrovaných hráčov v stolnom tenise a v stolnom futbale. Pre najmenších návštevníkov organizátori pripravili skákací hrad a pre tých, ktorí majú radi dobrú kávu, bol pripravený stánok s výbornou domácou praženou kávou. Organizátori Ing. Norbert Chovanec, Mgr. Ján Ligač a Tomáš Dej sa chcú poďakovať všetkým športovcom, sponzorom, obecnému zastupiteľstvu, starostke obce Svrčinovec, dievčatám z Červeného kríža a priaznivcom za podporu tejto myšlienky, pretože i tento ročník Pantherscupu splnil svoj účel a rodinke zo Svrčinovca bol venovaný finančný dar vo výške 2500 eur.

sponzotry 2018

 

123kasinnopartners groupmightyseverka5 vanessaTCB Trunkline LogoCARGOplotyonlinematrixakvaristikalogo cbmediahudobninycadcaoklekarenhernybazarkuco2masomarketmartauslogo cleanex cleanexfarserpegaspajermojnabytoksantopovabauexitradegastradolskysystemsklogo freshIT 02mabussportvinkysuckenovinykysuckyvecerniksvrcinovecskalitecadcadarmakc slovakiakiamax naradienovatechpro fitnessurpiner4steel logojazz cafe logors auto logotodako logopavlik jozef logofabrika na chute logorokystav logofanko logokrcma u bzuca logoelka logogold logohalierik logocholeva logokuba sunrise logobukov logomobilmarket logoraiffesen logohlavac logoanna logokajanek logoautoprofitredoszahra

PODPORTE NÁS - 2% Z DANE

          logo2