A+ A A-

TOMBOLA PANTHERS CUP 2021

Tombolapanthers

Ako každý rok aj dnes sme pripravili pekne ceny do tomboly. Tombolový lístok bude stáť 0,50 eur , losovať v tombole budeme 14.8.2021 po ukončení turnaja.

Ďakujeme všetkým sponzorom.

Zoznam všetkých cien TU

LÍSTKY DO TOMBOLY SI MôŽETE ZAKÚPIŤ PRI STÁNKU S OBČERSTVENÍM!!!

Prihláška Hokejbal 2021

nove logo pantherscupPanthers Cup 2021 Prihláška - Hokejbal

18. ročník Panthers cupu bude na Hokejbalovom ihrisku na Svrčinovci. Sobota 14.8.2021.  GPS 49.480422, 18.795771 MAPA .

Hrací systém:  V prípade ak bude 8 mužstiev. Družstvá sú rozdelené do dvoch skupín, v skupine hrá každý s každým. Do finále postupujú víťazi zo skupín a z druhého miesta hrajú o tretie miesto. V prípade rovnosti bodov sa posudzuje v poradí (vzájomný zápas, rozdiel skóre, počet vstrelených gólov)

Ak bude do 5 tímov tak bude jedna skupina každý s každým.

Hrá sa 4+1

Čítať ďalej

TOMBOLA PANTHERS CUP 2019

Tombolapanthers

Ako každý rok aj dnes sme pripravili pekne ceny do tomboly. Tombolový lístok bude stáť 0,50 eur , losovať v tombole budeme 10.8.2019 po ukončení turnaja.

Ďakujeme všetkým sponzorom.

Zoznam všetkých cien TU

LÍSTKY DO TOMBOLY SI MôŽETE ZAKÚPIŤ PRI STÁNKU S OBČERSTVENÍM!!!

123kasinnopartners groupmightyseverka5 vanessaTCB Trunkline LogoCARGOplotyonlinematrixakvaristikalogo cbmediahudobninycadcaoklekarenhernybazarkuco2masomarketmartauslogo cleanex cleanexfarserpegaspajermojnabytoksantopovabauexitradegastradolskysystemsklogo freshIT 02mabussportvinkysuckenovinykysuckyvecerniksvrcinovecskalitecadcadarmakc slovakiakiamax naradienovatechpro fitnessurpiner4steel logojazz cafe logors auto logotodako logopavlik jozef logofabrika na chute logorokystav logofanko logokrcma u bzuca logoelka logogold logohalierik logocholeva logokuba sunrise logobukov logomobilmarket logoraiffesen logohlavac logoanna logokajanek logoautoprofitredoszahrabmmont logo

PODPORTE NÁS - 2% Z DANE

          logo2