A+ A A-

08. augusta 2015 sa konal 3. ročník hokejbalového turnaja o pohár primátora mesta Bytča, kde nechýbali ani hokejbalisti Skalitého. Turnaj pozostával z ôsmich mužstiev rozdelených do dvoch skupín.  Pod názvom HBK Fyš Skalité sme v extrémnych horúčavách odštartovali turnaj v skupine A víťazstvom 6:0 nad hokejbalovým mužstvom HBK Hrabové. V druhom zápase nás čakalo jedno z domácich mužstiev Démoni Bytča. Hralo sa pred skvelou kulisou a fanúšikovia hnali domácich hráčov k dobrému výkonu. Nešťastie v koncovke nás stáli tri body, „Démonom“ sme podľahli 2:3. Rozhodujúci zápas o postup zo skupiny sme odohrali proti hokejbalovému celku Tigri Dlhé Pole. Nerozhodný stav 1:1 svietil do konca základnej hracej doby a nasledovali samostatné nájazdy v ktorých uspeli naši hráči a zaslúžene postúpili do Semifinále hokejbalového turnaja.


Semifinálový zápas taktiež dospel až k samostatným nájazdom v ktorých mali opäť viac šťastia naši hráči aj kvôli skvelému výkonu nášho brankára. HBK Fyš Skalité 3:2 sn. Šmolkovia Bytča.

Vyvrcholením turnaja bolo skvelé finále, ktoré sa odohralo v neskorej večernej hodine a pred Skvelou diváckou kulisou. Naši hokejbalisti zvládli aj posledný krok od celkového víťazstva a vo finále zdolali HBK Kolarovice 6:2! Z turnaja si odniesli individuálne ocenenia aj naši hráči: Jakub Grochal ako najlepší brankár a Tomáš Firek ako najlepší s
trelec turnaja. 


Zostava HBK Fyš Skalité: Jakub Grochal, Patrik Grochal, Vladimír Gerát, Ľubomír Gerát, Peter Firek, Tomáš Firek, Anton Duník, Michal Stenchlák, Stanislav Kristek, Branislav Chromiak, Daniel Franek (všetci HBC Panthers Skalité), František Ujházi (Okružná), Tomáš Podolák, Adam Greguš (Krásno Sparrows)


123kasinnopartners groupmightyseverka5 vanessaTCB Trunkline LogoCARGOplotyonlinematrixakvaristikalogo cbmediahudobninycadcaoklekarenhernybazarkuco2masomarketmartauslogo cleanex cleanexfarserpegaspajermojnabytoksantopovabauexitradegastradolskysystemsklogo freshIT 02mabussportvinkysuckenovinykysuckyvecerniksvrcinovecskalitecadcadarmakc slovakiakiamax naradienovatechpro fitnessurpiner4steel logojazz cafe logors auto logotodako logopavlik jozef logofabrika na chute logorokystav logofanko logokrcma u bzuca logoelka logogold logohalierik logocholeva logokuba sunrise logobukov logomobilmarket logoraiffesen logohlavac logoanna logokajanek logoautoprofitredoszahrabmmont logo

PODPORTE NÁS - 2% Z DANE

          logo2